Hvězda pro hospic

TOMÁŠ KLUS, NF Kalich 2020

25.08.2020

Benefiční koncert NF Kalich

Benefiční koncert  Tomáše Kluse pro lidi v první linii přinesl Hospici sv. Štěpána nejen nádherný a rekordní výtěžek 200 000 Kč, ale všem večer plný známých a strhujících hitů, úžasnou a inspirující atmosféru, večer plný pohody, nadšení i vzájemného sdílení radosti.

Tento v  pořadí již 9. benefiční koncert tradičně pro hospic uspořádal Nadační Fond Kalich Alexandra Vondry ve spolupráci s Městem Litoměřice.

Tento koncert byl věnován všem, kteří v době nouzového stavu letos na jaře, v souvislosti s Covid 19, stáli v první linii a starali se o ty nejohroženější- zdravotníkům z Covid jednotky v Nemocnici Litoměřice, pracovníkům z Domova U trati, z Farní charity a z Hospice sv. Štěpána. Zástupcům z těchto zařízení Alexandr Vondra poděkoval spolu se starostou města Ladislavem Chlupáčem a biskupem Janem Baxantem a předali jim květiny.

Před koncertem si Tomáš Klus našel chvilku aby navštívil nedaleký Hospic sv. Štěpána a pozdravil zdravotníky, kteří zrovna sloužili. Před koncertem se dostalo i na mnoho fanynek a společné fotografování.

Děkujeme Nadačnímu fondu Kalich za věrnou podporu, všem návštěvníkům koncertu za to že přišli a svou účastí tak podpořili náš hospic. Výtěžek z koncertu využijeme na nákup zdravotnických pomůcek a materiálu - např. na polohovací postele, chytré antidekubitní matrace či na nákup oxygenátorů.

Děkujeme Tomáši Klusovi za nasazení a opravdovost  s jakou se s námi podělil o své písníčky, myšlenky i vize :).
Všichni jsme si to jak se patří užili.

Fotografie z koncertu najdete ZDE.

Videoreportáž ZDE

 

 

Soubory ke stažení

nahoru