Držme se až do konce. Podpořte domácí hospic.

Naše vánoční hvězdy 2020

DĚKUJEME VŠEM!

Naše vánoční hvězdy 2020

Sbírka rozsviťme hvězdu letos náš hospic skutečně rozzářila!

Téměř 500 dárců totiž za měsíc a půl darovalo neuvěřitelných

735 000 Kč!

Všem patří velké díky za jejich štědrost a velkorysost!

Do hvězdy se zapojili také litoměřické školy, sportovní kluby, jiné spolky i firmy, které uspořádaly drobné sbírky mezi svými členy, studenty či zaměstnanci: 
ZŠ Boženy Němcové (jmenovitě Miroslava Ladová) zorganizovala dobročinnou aukci, která přinesla 15 000 Kč. Žáci 6. B ZŠ Masarykova s třídní učitelkou Leonou Kočí vybrali 3 000 Kč, p. Iveta Červená ze ZŠ na Valech přinesla výtěžek 1 500 Kč z prodeje keramiky. Členové  Deutschklubu pod vedením Hany Pavlištové vybrali a osobně přinesli dar 22 000 Kč.
Sousedé z Býčkovic společně darovali  6 767 Kč. HC Stadion získal v benefiční aukci 18 000 Kč, za které nakoupili dárky pro pacienty.
V listopadu probíhala také  zaměstnanecká sbírka v ústecké UnicreditBank, kterou iniciovala vedoucí pobočky. Zaměstnanci mezi s sebou vybrali 9 800 Kč a tuto částku znásobí ještě Unicredit Foundation. Generali Česká pojišťovna darovala 5 000 Kč a ústecká firma Tradag  5 000 Kč. Další sbírka probíhá v litoměřické pobočce Kooperativa pojišťovna na Mírovém náměstí, ve firmě Hennlich a v Květinářství Martiny Gillarové. Za štědrou podporu děkujeme také firmě INEX s.r.o a Astmacentrum z České Lípy.

 K tomu jsme navíc dostali mnoho krásných věcných dárečků - osmicípé papírové hvězdy od pěvkyně Jany Červinkové a její bývalé žačky Michaely Imbrušové, keramické dekorace od p. Červené ze ZŠ Na Valech, cukroví od dobrovolnice Martiny Hajnové, vánočku a dobré víno od firmy Bigmat, od HC Stadion průmyslový vysavač, vrtačku a přímočarou pilu pro potřeby provozu, od firmy EMCO, Preol a.s. a Mondelez potravinové balíčky plné dobrot a od pana starosty Ladislava Chlupáče minikoncert Podřipského žesťového kivintetu. Růže od firmy Florea pro radost zaměstnanců i pacientů. Od nejmenované ale laskavé firmy do každého pokoje i na chodby živé Vánoční stromky, které nám vykouzlily kouzelnou Vánoční atmosféru.

Další dárky dostal od dobrovolníků i jednotlivců i dobročinný obchod BONA FIDE - např. křížaly, perníkové věnce i dřevěné adventní věnce,  krásné roušky a vánoční ubrus, něžné háčkované ozdoby i knížky.

VŠEM VELKÉ DÍKY!

Každý dar je pro nás pokladem a hvězdou - každý dar se snažíme proměnit v dar laskavosti a péče o naše pacienty.

Vaše dary využijeme na zajištění péče o nevyléčitelně nemocné pacienty v lůžkovém i v domácím hospici. Pokryjeme část nákladů na lékařské pohotovosti, na nákup léků proti bolesti, na psychoterapeutickou péči a cestovní náklady v domácím hospici.

Vážíme si toho, jak jste na nás všichni hodní!

Přejeme všem hodně zdraví  a lásky v novém roce!


foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
nahoru