e-shop Bona Fide

XVIII. Konference paliativní péče

Přesahy paliativní péče

XVIII. Konference paliativní péče

XVIII. Konference paliativní péče - 21. listopadu 2024 v Kulturním a konferenčním centru Litoměřice.

PŘIHLAŠOVÁNÍ OTEVŘENO ZDE

Program přehledně na plakátě zde - rozklikněte:

Po skončení konference nabízíme pro zájemce exkurzi v hospici. Prosím o potvrzení vašeho zájmu v přihlašovacím formuláři.

Akce je akreditována Českou lékařskou komorou dle Stavovského předpisu č. 16 a ohodnocena  6 kreditními body.

Registrační poplatek 800 Kč / 300 Kč student uhraďte nejpozději do 19. 11. 2024 na účet 131434474/0300 - VS: 30307.

Pokud potřebujete vystavit fakturu - napište nejpozději do 19.11.2024 na email ucetni@hospiclitomerice.cz.

Odesláním registrace souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platných právních norem. Registrací zároveň dáváte souhlas s fotografováním na akci a s následným uveřejněním.

Archív a více informací ZDE

Realizaci konference opět podpořil Ústecký kraj. Děkujeme.