DOŽÍT DOMA

Mikulášský volejbalový turnaj

30. 11.

Mikulášský volejbalový turnaj

Letošní mikulášský volejbalový turnaj se uskuteční 30. listopadu na tradičních místech - v tělocvičně Gymnázia Josefa Jungmanna a v tělocvičně Eden.

Turnaj, v pořadí již 15. opět organizuje Zdeňka Terezie Špringlová za přispění přátel a dobrovolníků. V minulém roce se na 4 hřištích potkalo 18 týmů v kategoriích hobby a profi. Výtěžek byl 32 000 kč.

Přihlašování na turnaj 2025 je možné do 27. listopadu na emailu ucetnictviterezie@gmail.com. Více informací na tel. 776 112 922

V případě, že byste potrřebovali zajistit po turnaji ubytování, dejte organizitorům vědět s dostatečným předstihem

Díky všem, kdo si přišli zahrát jsme v minulých letech mohli pořídit nové nádobí do termoportů, malířské potřeby pro výzdobu hospice, toaletní židle atd. V letošním roce bychom rádi vysbírali na 3 - 4 televize do pacientských pokojů. Staré televize na set-top-boxy dosluhují a jejich ovládání je pro pacienty komplikované.

Jaké to bylo v roce 2023? Podívejte se zde.