e-shop Bona Fide

Májový volejbal je rekordní

Benefiční volejbalový turnaj pro hospic

Májový volejbal je rekordní

V sobotu 11. května se uskutečnil již 14. ročník benefičního volejbalového turnaje. Letos s rekordním výtěžkem ve výši 47 000 Kč.

Organizace byla opět v rukou Zdeňky Terezie Špringlová. Na celkově 5 hřištích Základní školy Masarykova a Sokola se zúčastnilo 20 týmů v kategoriích hobby a profi. Na zahradě ZŠ bylo opět připravené občerstvení, včetně grilu.

Výtěžek z minulých turnajů směřoval například na malířské potřeby pro naši ošetřovatelku Jitku, která ve svém volnu namalovala obrazy na téma čtyři roční období, které brzo budou zdobit chodbu přízemí. V minulosti jsme mohli díky volejbalu zakoupit speciální zdravotnický převazový vozík, toaletní vozíky pro pacienty nebo speciální porcelánové nádobí do jídelních termoboxů.

Letošní výtěžek použijeme na nákup nových lůžkovin - především polštářů a nočních úborů pro pacienty lůžkového hospice.

Děkujeme za organizaci, dary všech zúčastněných i podporu společnostem Chmel Polepská blata, s. r. o., Jotis s.r.o.

Termín podzimního turnaj byl stanoven na 30. listopadu.

Kompletní fotogalerie zde