e-shop Bona Fide

INFLAGRANTI - koncert pro hospic

Úžasný výtěžek

Koncert, který se uskutečnil 11. června díky Nadačímu fondu Kalich a Městu Litoměřice si užilo několik stovek návštěvníků, kteří se rozhodli zakoupením vstupenky podpořit hospic. Koncert přinesl nejen krásnou atmosféru a originální hudební zážitek v podání smyčcového tria INFLGRANTI a Josefa Vojtka, ale i neuvěřitelnou podporu pro hospic 320 930 Kč. ??Výtěžek ze vstupného činil 178 850 Kč, v kasičce jste nám zanechali dalších 38 380 Kč, výtěžek z prodeje CD 3 700 Kč nám laskavě přenechalo učinkující trio Inflagranti ??, dalších 50 000 Kč přidal Alexandr Vondra??a 50 000 Kč Stanislav Přibyl jménem Biskupství litoměřického. ??Velmi děkujeme učinkujícím, všem návštěvníkům koncertu, Nadačnímu fondu Kalich, Biskupství litoměřické i Město Litoměřice, díky nimž se tento koncert mohl vůbec uskutečnit. Milí dárci, jsme moc rádi, že vás máme a máme velkou radost ??.