e-shop Bona Fide

lůžkový hospic

Volná pozice: pracovník v sociálních službách / ošetřovatel

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

Pracovník v sociálních službách / ošetřovatel
Pracovnice v sociálních službách /ošetřovatelka

Plný úvazek
Jedná se o směnný provoz - dvanáctihodinové služby

Nástup - co nejdříve

Dejte nám o sobě vědět, i v případě pokud by vás zajímala práce na dohodu v terénní odlehčovací službě (od listopadu 2024).

Hledáme ošetřovatelku/ošetřovatele na lůkové hospice, kolegyni/kolegu s chutí věnovat se lidem v závěru života.

Náplň práce:

Běžná ošetřovatelská péče. Doprovázení umírajících, podpora blízkých osob nemocného. Směnný provoz – 12- ti hodinové směny.

Požadujeme:

Zkušenost s prací u lůžka výhodou, zájem o paliativní péči, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, schopnost pracovat v týmu. Dobré komunikační schopnosti.

Co nabízíme:

• možnost absolvování stáže v hospici
  • práci v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči
  • podporu v dalším vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny sick day
  • příspěvek na stravování
  • Up benefity
  • mzda závisí na vzdělávání a odpracované době
  • pravidelné supervize
  • za největší výhodu považujeme nadstandartní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci

Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte co nejdříve - prosím na email: vrchni@hospiclitomerice.cz. nebo kontaktujte vrchní sestru Martinu Vojtíškovou. Zde se také můžete zeptat na vše, co by Vás k pracovní nabídce zajímalo. Vybraní uchazeči pak budou pozváni k osobnímu pohovoru.