Klub přátel - pravidelná podpora

Provoz lůžkového hospice bude v září omezen

z důvodu rekonstrukce pokojů

Provoz lůžkového hospice bude v září omezen

V měsíci září, bude provoz lůžkové části našeho hospice omezen, protože nás čeká nutná rekonstrukce pokojů – budeme měnit podlahové krytiny obou našich lůžkových oddělení, malovat a provádět další drobné opravy. Budeme tedy muset přechodně snížit kapacitu hospice na 18 pacientů. Plánujeme, že od 15. srpna již omezíme, nebo úplně zastavíme přijímání nových pacientů. Obnovení plného provozu plánujeme od 4.10.2023, kdy budeme hospic postupně obsazovat až do normálního plného stavu. V závislosti na postupu stavebních prací se i tento termín může drobně posunout.

Omlouváme se za komplikace tímto způsobené. Opravy jsou ale již nutné a díky finančnímu příspěvku Ústeckého kraje se nám je letos podaří uskutečnit.
Děkujeme všem za pochopení a trpělivost, věříme, že se vše podaří dokončit v termínu a další pacienty budeme moci od října přijímat již do nově zrekonstruovaných prostor.

Provoz ostatních služeb zůstává nezměněn - Domácí hospic,Terénní odlehčovací služby a Ambulance paliativní medicíny, Poradna a půjčovna pomůcek a péče o pozůstalé.

 

nahoru