Hvězda pro hospic

NABÍDKA PRÁCE/STANIČNÍ SESTRA

Vyhlašujeme výběrové řízení

NABÍDKA PRÁCE/STANIČNÍ SESTRA

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Staniční sestra

Hledáme člověka zodpovědného a zároveň srdečného – se vztahem k podřízeným i k nemocným a jejich blízkým.

Nástup ideálně březen- duben 2024

Náplň práce:
Staniční sestra vede tým lůžkového oddělení. Podporuje ošetřovatelský tým. Zodpovídá za dodržování ošetřovatelských postupů a legislativních norem na svém úseku - problematika pracovněprávní, léková včetně opiátů, hygienická, bezpečnosti práce. Jedná s nemocnými, jejich rodinami i pozůstalými. Úzce spolupracuje s vrchní sestrou a lékaři hospice.

Požadujeme:
Zkušenost s prací u lůžka na pozici zdravotní sestry (minimálně 3 roky), zkušenost s vedením lidí, zájem o paliativní péči, orientaci v ošetřovatelské legislativě, organizační schopnosti, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, určitou časovou flexibilitu. Jedná se o práci na plný úvazek – kombinace ranního a směnného provozu v poměru 50:50.

Zaměstnanecké výhody:
Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké obědy, podpora vzdělávání, supervize a další benefity.

Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte prosím do 30.11.2023 pouze e-mailem na adresu sekretariat@hospiclitomerice.cz.

Úspěšní uchazeči z prvního kola budou pozvání k osobnímu pohovoru v první půlce prosince 2023.

nahoru